Święto pracy ze zwycięstwem

W święto pracy i rocznicę przystąpienia do UE (01.05) nasza drużyna seniorska wyjechała rozegrać w Owińskach mecz mistrzowski z Jurandem Koziegłowy. Słoneczna pogoda i wiatr towarzyszyły naszym zawodnikom w meczu z 5-tą drużyną rozgrywek.
Od samego początku gry nasza drużyna starała się przeważać, wyprzedzając przeciwników i rozprowadzając szybko piłkę między swoimi zawodnikami. Taka gra przyniosła już owoc w 10", gdy po zagraniu głową Damian Czajkowski umieścił piłkę w bramce (0:1). Do przerwy nasza drużyna mogła podwyższyć wynik kilkukrotnie, jednakże nie wykorzystywaliśmy sytuacji. W pierwszych 10" drugiej połowy mogliśmy również ustalić wynik meczu w trzech prawie 100% sytuacjach jednakże zabrakło skutecznego zakończenia akcji. Do kolejnej bramki czekaliśmy do 69" gdy po wyrzucie z autu Pawła Ochowiaka piłkę przejął w polu karnym Sławek Szymkowiak, który skutecznie wykończył akcję strzałem przy słupku (0:2). Gra toczyła się jednak do końca, gdy w 81" z rzutu wolnego trener drużyny Juranda strzelił idealnie w okienko zdobywając bramkę kontaktową.
Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie.
Gratulujemy naszym zawodnikom zgarnięcia pełnej puli punktów. Pierwsza część planu tego tygodnia została zrealizowana, już w niedzielę o 13:00 ciąg dalszy.
Bramki:
10" (0:1) - strzał głowa w polu karnym Damiana Czajewskiego
69" (0:2) - bramka ze strzału w polu karnym Sławka Szymkowiaka po wyrzucie z autu Pawła Ochowiaka
81" (1:2) - bramka zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego dla Juranda