Zwycięstwo zapewnione już w pierwszej połowie z KSGB Manieczki

W sobotę (18.05) o godzinę 17:00 rozegraliśmy z drużyną seniorską mecz z KSGB Manieczki na naszym boisku. Przy słonecznej pogodzie i dobrze prowadzonym spotkaniu (sędziowie nie przeszkadzali w grze;)) nasza drużyna zdobyła kolejne 3 punkty wygrywając z przeciwnikiem 3:0. Wszystkie 3 bramki padły w pierwszych 25 minutach, co pozwoliło znacznie uspokoić grę w dalszej części spotkania.
Nasza drużyna kontrolowała resztę meczu, jednakże nie potrafiła wykorzystać kilku sytuacji,które udało się jej wypracować. Zabrakło skuteczności w ostatnim zagraniu. W drugiej połowie można było zagrać spokojniej i poćwiczyć dokładną grę piłką przy rozprowadzaniu akcji. Tu niestety pojawiały się często zbyt "elektryczne" zagrania utrudniające tego typu grę.
Po udanym spotkaniu dopisujemy 3 punkty w tabeli rozgrywek i już zapraszamy na kolejne spotkanie Z Antaresem Zalasewo w najbliższą niedzielę (13:00) na naszym stadionie.