Radwan Lubasz Gospodarze

Jakub Niezborała Kierownik drużyny

helcia

Maciej Budaj x2!

W XIX kolejce Pilskiej Okręgówki podopieczni grającego trenera Tomasza Błażyńskiego pokonali na własnym boisku zespół KS Sokół Szamocin 3-2.

Na boisko obie drużyny wyprowadziła eskorta najmłodszych zawodników i zawodniczek trenujących w grupach młodzieżowych Radwana Lubasz. Początek meczu zdecydowanie należał do Lubasza, co przyniosło efekt w postaci dwóch bramek zdobytych, najpierw przez Jakuba Brożysa i Macieja Budaja, a obie asysty zanotował Kacper Niezborała. Goście tuż przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową za sprawą Karola Troczyńskiego. Po zmianie stron Sokół doprowadził do remisu, po wykorzystanym rzucie karnym przez Tobiasza Greczka. Jednak decydujące cios zadał Radwan po pięknym podaniu przez Mateusza Nadolnego swoją drugą bramkę zdobył Maciej Budaj.

• XIX kolejka PKO
  • Radwan Lubasz vs Sokół Szamocin 3-2 (2-1)
  • Bramki: M.Budaj x2, J.Brożys

Radwan Lubasz: T.Helak, Ł.Ozorkiewicz, K.Brożys, A.Mróz (55' K.Dymek), K.Gacek, M.Jahns (49' M.Chojnacki), T.Błażyński (88' M.Cyrulik), J.Brożys, K.Niezborała, M.Nadolny (78' M.Fąferek), M.Budaj.