Nowy trenera grupy seniorskiej

Na stanowisku szkoleniowca naszej pierwszej drużyny nastąpiły zmiany. Trenera Krzysztofa Pawlaka, który prowadził drużynę przez ostatni rok zastąpił nowy trener.

Ostateczna decyzja zapadła w niedzielę. Na to stanowisko wybrany został Krzysztofa Bzdęgę, który aktualnie prowadzi drużynę Suchary Suchy Las (do końca I rundy).

Nowy trener poznał sytuację w naszej grupie seniorskiej, wie że budowany jest przebudowywany/rozbudowywany jest nowy zespół. W swojej dotychczasowej karierze też już przechodził takie etapy pracy z zespołem,ma więc doświadczenie które z pewności będzie bardzo pomocne. Jest mocno zaangażowany i chce się podjąć tego zadania. Jest to dla wielu z Was szansę na zaistnienie w tym zespole, otwarcie nowej karty i pokazania, że jest znacznie więcej osób którym zależy na tym zespole

Pierwszy trening z nowym trenerem odbędzie się w piątek 17.08.2018 o 18:30. Proszę wszystkich o punktualne przybycie na trening.

Jednocześnie przypominam że już jutro 14.08.2018 o 18:30 jest kolejny trening, który poprowadzi Zenon Piechocki. Obaj trenerzy będę ze sobą współpracować, w najbliższej rundzie, uzupełniając się wzajemnie gdy pojawią się kolidujące ze sobą terminy spotkań drużyn KS Klub Sportowy Clescevia Kleszczewo oraz Suchary Suchy Las.