Pewne zwycięstwo na swoim stadionie z Zawiszą Dolsk

W ostatnią niedzielę (09.06.2019) drużyna seniorska rozegrała ostatnie spotkanie na swoim stadionie w bieżącym sezonie. Podejmowaliśmy zespół Zawiszy Dolsk w te upalne popołudnie (ok 40*C w słońcu).
Zespoły do meczu podchodziły z dwóch różnych pozycji. Zawisza musiał ten mecz wygrać, by przed ostatnią kolejką zapewnić sobie bezpieczne miejsce przed spadkiem, a Clescevia chcąc mieć szanse na uplasowanie się w pierwszej części tabeli, zobligowana była ten mecz wygrać.
Nasz zespół przy mniejszej presji na wynik rozegrał zwycięskie spotkanie, w efekcie którego pierwsza bramka padła w 21' po rzucie rożnym i skutecznym strzale głową w polu karnym wykonanym przez Romana Paletsa. Jeszcze przed przerwą (do szatni) strzeliliśmy kolejną bramkę w 45+1' w wykonaniu Piotra Kujawy. Po przerwie mieliśmy jeszcze sytuacje, które można było zamienić na bramkę, ale dopiero w 79' ponownie Piotr Kujawa w sytuacji sam na sam umieścił piłkę w bramce przeciwników.
Gratulujemy naszej drużynie ósmego z rzędu nie przegranego spotkania i siódmego zwycięskiego spotkania w rundzie wiosennej:)Pozostaje jeszcze ostatnie zwycięstwo do osiągnięcia w Owińskach z Błękitnymi w najbliższą sobota (15.06 14:00). Drużynie z Dolska życzymy powodzenia i spotkania się z nami w kolejnym sezonie.
Bramki:
21' (1:0) - Roman Palets
45+1' (2:0) - Piotr Kujawa
79'' (3:0) - Piotr Kujawa