Zwycięstwo do 87', remis na koniec meczu z Polonią

W dzisiejszą upalną niedzielę 02.06.2019) drużyna seniorska rozegrała mecz w Poznaniu z Polonią Poznań. W pierwszej połowie objęliśmy jednobramkowe prowadzenie (0:1), które utrzymaliśmy do polowy spotkania. W drugiej połowie drużyna Polonii szybko doprowadziła do remisu (55') 1:1. Jednakże to my strzeliliśmy kolejną bramkę, po szybkiej akcji Piotra Kujawy rozpoczętej z połowy boiska i podaniu do Pawła Balcerowskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem objęliśmy ponownie prowadzenie (1:2). Niestety w końcowych minutach spotkania (87') po stałym fragmencie gry z rzutu rożnego piłka obiła naszego zawodnika i wpadła do bramki (2:2). Taki wynik pozostał już do końca spotkania.
Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę w tę upalną niedzielę i dodatkowo przy zmniejszonej kadrze na to spotkanie, spowodowanej liczbą zebranych kartek, kontuzjami i brakiem dostępności niektórych zawodników.
Do rozegrania pozostały już tylko dwa spotkania w tym sezonie. Najbliższe rozegramy na naszym stadionie z Zawisza Dolsk (09.06.2019 17:00). Będzie to ostatnie spotkanie rozgrywane u nas, dlatego już teraz zapraszamy naszych kibiców i prosimy o liczne przybycie i wsparcie naszych zawodników!