Radosna gra i dużo bramek

Mecz kontrolny rozegrany w dniu 19.03.2016 r. na boisku w Kleszczewie pomiędzy zespołami Clescevia Kleszczewo - Wiara Lecha Poznań wynik 3 - 4 (1 - 2)

Skład:

Roman Lemiszewski - Daniel Nawrocki, Michał Jadowski , Patryk Majchrzak. Piotr Matysiak– Łukasz Frąckowiak, Bartosz Miedziński ,- Mateusz Kniat, Robert Jadowski, Dawid Akuszewski,- Łukasz Grajewski,

Na zmiany weszli: Łukasz Szymczak, Paweł Błaszczyk, Łukasz Troszczyński

Bramki zdobyli: Robert Jadowski , Łukasz Grajewski i Paweł Błaszczyk.

W ostatnim meczu kontrolnym drużyna Clescevii spotkała się z zespołem Wiary Lecha Poznań. Skład zespołu daleko odbiegał od podstawowego stąd wiele nieporozumień między zawodnikami. Tym razem bardzo niepewnie grała obrona, która pozwalała napastnikom gości trochę poszaleć. Nie ułatwiali zadania obrońcom skrajni pomocnicy, którzy nie wracali pod własne pole bramkowe. Pod względem widowiskowym spotkanie dobre, gdyż padło dużo bramek, natomiast pod względem taktycznym było dużo zastrzeżeń. Z poczynań zawodników na boisku można było wywnioskować, że przed meczem mistrzowskim zawodnicy muszą koniecznie zmienić sposób przygotowania do meczu pod względem mentalnym.