Zwycięstwo z sąsiadem z Zalasewa

W minioną niedzielę (26.05) drużyna seniorska pokonała na własnym stadionie drużynęAntares Zalasewo. Choć to drużyna Antaresu otworzyła wynik w 18' na 0:1. To jeszcze przed końcem pierwszej połowy nasza drużyna doprowadziła do remisu, by w drugiej połowie zdobyć kolejną bramkę zwyciężając 2:1.
Mecz dwóch drużyn o zbliżonym potencjale piłkarskim, zwyciężył zespół bardziej zdeterminowany. Mecz otwarty na niezłym "A"-klasowym poziomie, obfitujący w liczne sytuacje bramkowe, niestety oba zespoły nie potrafiły zamienić stworzonych sytuacji na bramki (np: mieliśmy rzut karny w 80', który nie udało się zamienić na bramkę). Cieszy kolejne zwycięstwo, tym bardziej że to już 5-te pod rząd zwycięstwo w rundzie wiosennej.
Bramki:
18' (0:1) - przeciwnik wykorzystuje sytuacje 1x1 z bramkarzem, po błędzie obrony;
42' (1:1) - Paweł Błaszczyk wykańcza akcję z 5m prawą nogą przy akcji Piotra Kujawy;
70' (2:1) - podobna akcja tym razem wykończona przez Pawła Błaszczyka lewą nogą.

W kolejną niedzielę nasza drużyna jedzie do Poznania, by zagrać o zwycięstwo z Polonią Poznań.