Orliki Clescevii 2009 na w 6-tej rundzie Turnieju Marathon Liga Mistrzów Koziołka

W dniu 25.05 Orliki Clescevii rocznik 2009 na Turnieju Marathon Liga Mistrzów Koziołka rozegrali 6-tą turę rozgrywek składających się z 3 spotkań. Niestety na zbiórce przedmeczowej zabrakło paru chłopców i wiadomo było, że tego dnia o dobre wyniki będzie bardzo trudno. W pierwszym spotkaniu młodzi Clescevianie ulegli zespołowi UKS Lusowo 1-3. Bramkę w tym meczu zdobył Bartek Łuczak. Następnie zespół trenera Zenona Piechockiego rozegrał mecz z zespołem UKS Orlik Poznań przegrywając również 1-3. Pierwszą bramkę w tym meczu Clescevia zdobyła po strzale Mateusza Kempy, ale następne gole zdobywali już tylko rywale. Ostatnim meczem w tym dniu było ponowne spotkanie z UKS Orlik Poznań. Pierwszą bramkę zdobył Bartek Łuczak. Następne dwa gole zdobyli przeciwnicy prowadząc 2-1. Młoda Clescevia jednak się nie poddała i w ciągu paru minut wyszła na prowadzenie 3-2 po strzałach Mateusza Kempy i Mikołaja Paprzyckiego. Niestety, w ostatniej akcji równo z gwizdkiem sędziego zawodnicy UKS Orlik Poznań zdobyli wyrównującą bramkę. Po tej kolejce orliki Clescevii zajmują 6 miejsce w tabeli.

W dniu 01.06 kolejna runda rozgrywek naszych Orlików 2009 - życzymy powodzenia i radości z gry!